EYENLIP Centella Skin Resurrection Eye Cream 30ml

899.00ден 675.00ден

Опис

Крем за околу очи содржи вода од лист Centella Asiatica, екстракт од Centella Asiatica, 4 активни состојки на Centella Asiatica.

Се грижи за кожата околу очите и проблематичните области со вегански EGF состојки.

Пакување: 30ml

Начин на употреба

Пред да нанесете крем за лице земете соодветна количина и се нанесете околу очите.

0
Кошничка
  • Нема внесено продукти.