iUNIK Rose Galactomyces Synergy Serum 50ml

1,020.00ден 612.00ден

ОПИС

iUNIK Rose Galactomyces Synergy Serum помага при навлажнување, осветлување, контрола на маснотиите на кожата и минимизирање на појавата на брчки. Синергистичката формула на овој серум е погодна за оние кои имаат кожа без сјај, потемнет тен на кожата, масна кожа и проширени пори.

Пакување:  50ml

Начин на употреба

Откако ќе нанесете тонер, користете една капка iUNIK Rose Galactomyces Synergy Serum и нанесете на целото лице. Нежно тапкајте за да се апсорбира.

Нема на залиха

Целосен опис

Состојки

Water/Aqua, Galactomyces Ferment Filtrate, Rosa Centifolia Flower Water, Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Adenosin, Illicum Verum(Anise) Fruit Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Zanthoxhlum Piperitum Fruit Extract, Pulsatilla Koreana Extract, Usnea Barbata (Lichen) Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Disodium EDTA, Allantoin, Carbormer, Sodium Hydroxide, 1,2-Hexaanediol

 

0
Кошничка
  • Нема внесено продукти.