UNLEASHIA Non-Sticky Dazzle Tint – Renewed N°12 Flamingo

Original price was: 705ден.Current price is: 564ден.

Пакување: 7,6g
Достапни бои:
N°1 Blink: Црвена мандарина боја со опал и златен сјај.
N°2 Sunbeam: розова црвена боја со златен и розов опал сјај.
N°3 Glow Day: розова боја со син и розов златен сјај.
N°4 Humming: Пригушена розова боја со розов опал и сино златен сјај.
N°5 Nice Step: Мека корална боја со розово злато и сјај од опал.
N°10 Pink Muhly: Розова мека боја налик на мухли со златен сјај.
N°11 Gentle Tiger: Рубин боја на грејпфрут со портокалов сјај.
N°12 Flamingo: живописна розова боја на фламинго со син и виолетов сјај.

Придобивки:

  • Тинт за усни со свежи и сјајни вегански нијанси.
  • Лесно се нанесува и не се лепи.
  • Збогатен со ситно мелен дијамант и сјај од сафир кои блескаат од сите агли.
  • Формулиран со природни масла, осум видови на хијалуронски киселини и маслинов сквалан за одржување на усните хидрирани и негувани.
  • Природно се вклопува со оригинална боја на усните, без да избледи или потемни со тек на време.
  • Доаѓа во еколошка амбалажа направена од PCR пластика и материјали за блокирање на УВ за заштита на усните.
0
Кошничка
  • Нема внесено продукти.