UNLEASHIA X2 Double Eyelash Curler x 1

Original price was: 650ден.Current price is: 520ден.

За совршени, извиткани и долги трепки користете го Unleashia X2 Double Eyelash Curler. Нежно извиткајте ги трепките пред нанесување на маскара за поубав изглед.
Начин на употреба:
1. Порамнете го виткачот на трепките со коренот на вашите природни трепки.
2. Нежно притиснете ја рачката на виткачот на трепките.
3. Повторете неколку пати со насока нанадвор и нагоре.

0
Кошничка
  • Нема внесено продукти.