EYENLIP Berry Elastic Sleeping Pack 25g

Original price was: 300ден.Current price is: 264ден.

Опис

Крема за спиење која содржи екстракт од овошјето Euterpe Oleracea кое и дава виталност на кожата и го спречува губењето на влагата, правејќи ја здрава и влажна додека спиете.Пакување: 25g
Начин на употреба

Во последниот чекот од негата на кожата, земете соодветна количина од производот и рамномерно нанесете на лицето.

0
Кошничка
  • Нема внесено продукти.