EYENLIP Cica Calming Sleeping Pack 25g

Original price was: 300ден.Current price is: 264ден.

Опис

Крем за лице кој содржи цика – состојка која ја смирува чувствителната кожа и ја штити од надворешни влијанија, правејќи ја кожата здрава и хидрирана додека спиете.
Пакување: 25g
Начин на употреба

Во последниот чекот од негата на кожата, земете соодветна количина од производот и рамномерно нанесете на лицето.

0
Кошничка
  • Нема внесено продукти.