EYENLIP Super Food Mask # Acai Berry

Original price was: 72ден.Current price is: 63ден.

Опис

Богата со полифеноли и антоцијани,  ги намалува знаците на стареење на кожата и има одличен ефект против стареење, правејќи ја кожата жива и свежа.

Пакување: 1 парче

Начин на употреба

  1. По чистењето, подгответе ја кожата со тонер.
  2. Ставете ја маската преку лицето, избегнувајте ги пределите на усните и очите.
  3. Оставете да делува 15-20 минути. Нежно отстранете ја маската и лесно тапкајте за кожата да ја впие преостанатата есенција.
0
Кошничка
  • Нема внесено продукти.