EYENLIP Super Food Mask # Tart Cherry

Original price was: 72ден.Current price is: 63ден.

Опис

Ефикаснa е за подобрување на имунитетот на кожата и контролирање на состојбата на кожата, го одржува сјајот и еластичноста.

Пакување: 1 парче

Начин на употреба

  1. По чистењето, подгответе ја кожата со тонер.
  2. Ставете ја маската преку лицето, избегнувајте ги пределите на усните и очите.
  3. Оставете да делува 15-20 минути. Нежно отстранете ја маската и лесно тапкајте за кожата да ја впие преостанатата есенција.
0
Кошничка
  • Нема внесено продукти.