EYENLIP Super Food Hand Cream Green Avocado & Fig 100ml

359.00ден 270.00ден

Опис:

Овој крем за раце содржи масло од авокадо, масло од сончогледово семе и шеа путер и кои ја прават кожата од рацете мека и здрава.

Пакување: 100ml

Начин на употреба

Користете соодветна количина на чисти раце и нанесувајте секогаш кога кожата е сува.

Нема на залиха

0
Кошничка
  • Нема внесено продукти.