EYENLIP Dive Glossy Tint #peony

Original price was: 650ден.Current price is: 572ден.

Сјаен тинт за блескав финиш за долготраен ефект. Нијансите се живописни и може да се надградуваат во повеќе слоеви за поинтензивен сјај. Текстурата е многу хидратантна и не е леплива, благодарение на содржината на хијалуронска киселина, масло од авокадо и кокосово масло.

Трослојна формула – Откако хидратантните состојки и пигментите ќе се апсорбираат, нелепливото масло ги покрива усните и им дава суптилен сјај, дури и ако го натапкате со хартиена марамица неколку пати. Бојата перфектно се фиксира. Перфектен апликатор кој дава ефект на поголем волумен на усните.

Достапен во 3 нијанси:

#Flare
#Peony
#Dahlia

0
Кошничка
  • Нема внесено продукти.