SUMHAIR Protein Rose Meringue Hair Mask 200ml

Original price was: 600ден.Current price is: 450ден.

Опис

Маската за коса која се користи како третман на косата (миење) и ефект на есенција за коса. Екстрактот од цвет од роза Дамаскена ја хидрира косата и помага да се задржи влажноста и мирисот на роза. Растително масло кое обезбедува исхрана и хидратација за оштетената коса.

Пакување: 200ml

Начин на употреба

После користење на шампон, исушете ја косата со крпа, земете соодветна количина и рамномерно нанесете од маската и оставете да се впие. Откако ќе ја нанесете на косата, измијте ја со вода или исушете ја косата со фен.

Опис

Клучни состојки:

Rose Damascene Flower, Honey, Milk Protein, Vegetable oil

0
Кошничка
  • Нема внесено продукти.