EYENLIP Deep Velvet Tint #lady

Original price was: 650ден.Current price is: 572ден.

Опис

Нежен тинт кој легнува на усните како крем, ќе се заљубите во него додека го применувате.

Длабоки кадифени нијанси со мека текстура која се топи на усните и длабоко се лепи.

Нијансата може да се надградува според посакуваниот ефект. Карминот е долготраен без да се промени првобитниот изглед на нијансата.

Достапен во 6 нијанси:

#1 Delight
#2 Luxe
#3 Lady
#4 Petal
#5 Secret
#6 Retro

0
Кошничка
  • Нема внесено продукти.