EYENLIP Super Food Hand Cream Green Tea & Lime 100ml

Original price was: 359ден.Current price is: 179ден.

Опис:

Овој крем за раце содржи екстракт од зелен чај, лимета, масло од сончогледово семе и шеа путер, кои се богати со витамин Ц и ја прават кожата од рацете мека и здрава.

Пакување: 100ml

Начин на употреба:

Користете соодветна количина на чисти раце и нанесувајте секогаш кога кожата е сува.

0
Кошничка
  • Нема внесено продукти.