EYENLIP Super Food Mask # Honey

65ден

Опис

Ја смирува и заштитува кожата од иритација од надворешната средина. Ја негува и хидрира сувата кожа. Оваа маската ја подобрува кожната бариера и помага да се направи мазна.

Пакување: 1 парче

Начин на употреба

  1. По чистењето, подгответе ја кожата со тонер.
  2. Ставете ја маската преку лицето, избегнувајте ги пределите на усните и очите.
  3. Оставете да делува 15-20 минути. Нежно отстранете ја маската и лесно тапкајте за кожата да ја впие преостанатата есенција.
0
Кошничка
  • Нема внесено продукти.