EYENLIP Super Food Hand Cream Green Orange & Basil 100ml

Original price was: 359ден.Current price is: 179ден.

Опис:

Овој крем за раце содржи екстракт од лист од босилек, масло од сончогледово семе и шеа путер, кои се богати со витамин А и бета-каротен кои ја прават кожата на рацете мека и здрава.

Пакување: 100ml

Начин на употреба:

Користете соодветна количина на чисти раце и нанесувајте секогаш кога кожата е сува.

0
Кошничка
  • Нема внесено продукти.