iUNIK Beta Glucan Power Moisture Serum 50ml

Original price was: 1,340ден.Current price is: 1,206ден.

ОПИС

Формулиран 100% Бета Глукан, природна состојка од печурките која  е 20% повеќе навлажнувачка од хијалуронската киселина, iUNIK Beta Glucan Power Moisture Serum обезбедува богата хидратација на кожата и истовремено помага во подобрување на функцијата на бариерата на кожата и одржување на рамнотежата на маслото и водата .

Пакување:  50ml

Начин на употреба

По нанесувањето на вашиот тонер, користете една капка iUNIK Beta Glucan Power Moisture Serum и распоредете се по целото лице. Нежно тапкајте за да се апсорбира.

Опис

Состојки

100% Beta-Glucan

 

0
Кошничка
  • Нема внесено продукти.