EYENLIP Morning Boosting Cream 25g

Original price was: 300ден.Current price is: 264ден.

Опис

Трехалозата, хидратантна состојка со високи способности за задржување на водата, ја задржува влагата затворена во кожата. Крем со лесна текстура која го прави совршенза употреба пред шминкање, создавајќи беспрекорна основа.

Пакување: 25g
Начин на употреба

Во последниот чекор од негата на кожата земете соодветна количина и нанесете рамномерно на лицето.

0
Кошничка
  • Нема внесено продукти.