Pyunkang yul Moisture Serum 100ml

Original price was: 1,497ден.Current price is: 1,272ден.

Опис

PYUNKANG YUL Moisture Serum и помага на вашата кожа да ја достигне нејзината оптимална состојба, подобрувајќи го тонусот на кожата. Серумот е без мирис и боја, и ја прави кожата истовремено чиста и хидрирана.

Пакување: 100ml

Начин на употреба

По чекорите за чистење и тонирање, ставете капка на челото, носот, образите и брадата. Нежно масирајте го лицето и тапкајте за подобра апсорпција.

Нема на залиха

Опис

Состојки

Coptis Japonica Root Extract, Butylene Glycol, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Caprylic/Capric
Triglyceride, 1,2-Hexanediol, Stearic Acid, Polysorbate 60, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate,
Sorbitan Sesquioleate, Glyceryl Caprylate, Hydroxyethylcellulose, Carbomer, Arginine,
Dimethicone

0
Кошничка
  • Нема внесено продукти.