EYENLIP Centella Skin Resurrection Serum 60ml

Original price was: 998ден.Current price is: 878ден.

Опис

Серумот содржи сок од Centella Asiatica. Екстракт од Centella Asiatica и 4-те клучни состојки од Centella asiatica вклучуваjќи и пептид и пантенол, помагаат во смирување и хидратација на кожата.

Пакување: 60ml

Начин на употреба

По употреба на тонер земете соодветна количина од производот и нанесете го на кожата.

Опис

Состојки

Water, Centella Asiatica Leaf Water (120,000ppm), Glycerin, Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Dipropylene Glycol, Hydroxyacetophenone, Polyglyceryl-10 Laurate, Propanediol, Arginine, Carbomer, Butylene Glycol, Panthenol, Adenosine, Disodium EDTA, Centella Asiatica Root Extract (1ppm), Centella Asiatica Leaf Extract (1ppm), Centella Asiatica Extract (1ppm), Madecassoside, Madecassic Acid, Acetyl Hexapeptide-8, Asiaticoside, Asiatic Acid, Fragrance

0
Кошничка
  • Нема внесено продукти.