EYENLIP Ceramide Repair Foot Cream 50g

Original price was: 550ден.Current price is: 484ден.

Опис

Крем за стапала дизајниран да ги навлажнува и да ја елиминира сувоста.
Тоа е еден вид мелем составен од природни елементи, шеа путер, кој брзо се апсорбира.
Пакување: 50g
Начин на употреба
По миење, нанесете соодветна количина од кремата на суви стапала.

 

0
Кошничка
  • Нема внесено продукти.