EYENLIP Shea Butter Hand Cream 25g

Original price was: 130ден.Current price is: 114ден.

Опис

Крем за раце кој ја хидрира сувата кожа на рацете и ја смирува иритираната кожа.
Состојба на кожата:
Сувост/Хидратација, Иритација/Смирување

Пакување: 25g

Начин на употреба

Нанаесете на суви и чисти раце

0
Кошничка
  • Нема внесено продукти.