Farm stay Collagen Eyelash Serum 10gr

Original price was: 530ден.Current price is: 477ден.

Колагенски серум за трепки кој ги зајакнува и негува трепките. Овој производ го поттикнува природниот раст, ја зголемува должината на трепките и ви помага да постигнете драматичен изглед. Доколку сакате да добиете пополни и подолги трепки колагенскиот серум за трепки на Farm Stay е совршено решение. Овој серум за трепки ги зајакнува и храни трепките и го поттикнува природниот раст, ја зголемува должината на трепките и ви помогна да постигнете драматичен, храбар изглед. Формулиран со колаген, овој серум помага да се одржуваат трепките здрави. Со редовна употреба, можете да добиете убави, долги трепки какви што отсекогаш сте посакувале. Пробајте го Колагенскиот серум за трепки на Farm Stay денес и добијте ги трепките од вашите соништа!

  • Серумот има водена основа која не е леплива и педантно и лесно се нанесува без иритација.
  • Тоа е проѕирна водена формулација која не е мрсна и вискозна, така што се нанесува рамномерно без да се згрутчува без да се чувствува лепливо.
  • Колагенскиот серум за трепки за очи е безбеден за употреба со pH вредност налик на солза од 6,5.

Пакување: 10gr

Начин на употреба

Бидејќи се работи за високо концентриран нутритивен серум кој се нанесува само во близина на коренот на влакното без да мора да се нанесува на мукозната мембрана. Отстранете ја содржината од четката и нанесете колку што е можно повеќе. Наменет е за секојдневна употреба.

Нема на залиха

0
Кошничка
  • Нема внесено продукти.