EYENLIP Matt Fit Cover Cushion SPF 50+/PA++++ #23 Medium Beige

Original price was: 1,220ден.Current price is: 1,074ден.

Опис

Eyenlip Matt Fit Cover Cushion е совршена пудра за постигнување мазна, изедначена кожа со мат финиш. Содржи состојки како што се хијалуронска киселина и ниацинамид кои ја хидрираат и негуваат кожата, оставајќи ја мека и сјајна. Покрај тоа, има долготрајна формула која ви овозможува да уживате во совршена покриеност и беспрекорна мат кожа во текот на целиот ден.

Пакување: 12g

Начин на употреба: После дневната нега на кожа, нанесете умерена количина од производот

Опис

0
Кошничка
  • Нема внесено продукти.