Pyunkang yul Calming Deep Moisture Toner 150ml

Original price was: 776ден.Current price is: 660ден.

Опис

Pyunkang yul Calming Deep Moisture Toner содржи екстракт од бела кора од врба за третман на кожа со вишок себум и нечистотии. AHA и PHA состојките ги чистат старите мртви клетки на кожата и ја измазнуваат текстурата на кожата. Екстрактот од Centella и madecassoside ја смирува кожата. Лесна формулација со мала киселост која и одговара на кожата. Пантенолот и хијалуронската киселина ја зајакнуваат хидратацијата на кожната бариера.

Пакување:150ml

Начин на употреба

Во првиот чекор за нега на кожата, навлажнете памучна подлога и нежно нанесете на
кожата за да остане влажна.

На залиха

0
Кошничка
  • Нема внесено продукти.