EYENLIP Sleeping Pack Collagen HYA 7 150ml

Original price was: 1,105ден.Current price is: 972ден.

Опис

  • Ноќна маска за спиење која содржи колаген кој е извлечен од риба и 7 видови хијалуронска киселина.
  • Формулација на мека крема која обезбедува одлична хидратантна моќ додека спиете.
  • Двофункционален пакет во маска за спиење (намалување на брчките, белење) која обезбедува еластичност и го одржува балансот на кожата до следното утро.

Пакување: 150ml

Начин на употреба

Нанесете рамномерно на кожата во последниот чекор од нoќната рутина, оставете ја да делува преку ноќ и измијте се со млака вода следниот ден.

0
Кошничка
  • Нема внесено продукти.